Wygodne body dla dziecka

Body dla dziecka to świetny wybór, jeśli szukasz czegoś wygodnego i praktycznego. Jest to idealny strój do noszenia na co dzień, a także do spania. Dziecko będzie się czuło komfortowo i bezpiecznie w takim stroju. Body jest także łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy je uprać w pralce.

Wygodne body dla dziecka – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Komfortowa bluzka dziecięca

Uniwersalne spodnie dla noworodka

Uniwersalne body dla noworodka

Komfortowa czapka dla dziecka

Komfortowe body dla dziecka