Modne body dla niemowlaka

Warto pamiętać, że modne body dla niemowlaka to nie tylko świetna ozdoba, ale też praktyczny element garderoby. Dzięki niemu maluch będzie miał większą swobodę ruchu i będzie mniej narażony na przegrzanie. Body dla niemowlaka to jeden z najbardziej praktycznych elementów garderoby. Są one wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu dobrze dopasowują się do ciała dziecka. Dzięki temu maluch może się swobodnie poruszać, a jednocześnie jest chroniony przed przegrzaniem. Modne body dla niemowlaka to nie tylko świetna ozdoba, ale też praktyczny element garderoby. Dzięki niemu maluch będzie miał większą swobodę ruchu i będzie mniej narażony na przegrzanie.

Modne body dla niemowlaka – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Komfortowa koszulka niemowlęca

Komfortowa bluza dla dziecka

Modne spodenki dla niemowlaka

Uniwersalne body dla niemowlaka

Elegancka bluzka niemowlęca