Komfortowe body dla niemowlaka

Niemowlaki są małymi istotami, które potrzebują dużo miłości i troski. Aby móc się nimi zajmować bez stresu, potrzebujesz odpowiedniego stroju. Wiele mam nie wie, jakie body dla niemowlaka wybrać, aby było wygodne i praktyczne. Pamiętaj, że niemowlęta mają bardzo delikatną skórę i musisz wybrać taki materiał, który będzie dla nich odpowiedni. Body dla niemowlaka powinno być wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna. Bawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, a także oddychająca. Dzięki temu twoje dziecko będzie się czuło komfortowo i bezpiecznie. Pamiętaj, że wybierając body dla niemowlaka, musisz zwrócić uwagę na jego rozmiar. Powinno być dopasowane do wieku i wagi twojego dziecka. Nie kupuj zbyt dużych ubrań, ponieważ będzie się ono w nich czuło niekomfortowo. Body dla niemowlaka powinno być łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Zwróć uwagę na to, aby miało ono odpowiednie zapięcia. Dzięki temu będziesz mogła szybko i łatwo je założyć i zdjąć. Pamiętaj, że twoje dziecko będzie się w nim czuło komfortowo tylko wtedy, gdy będzie ono dobrze dopasowane. Dlatego też nie kupuj

Komfortowe body dla niemowlaka – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Modny sweter dla dziecka

Ekskluzywna czapka niemowlęca

Elegancka bluzka niemowlęca

Elegancka koszulka niemowlęca

Wygodny sweter dla noworodka