Komfortowe body dla dziecka

Body to najwygodniejszy i najbardziej praktyczny rodzaj ubrania dla dzieci. Jest łatwy do zakładania i zdejmowania, a także świetnie się prezentuje. Body daje dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a także pomaga mu się rozwijać. Jest to idealny wybór dla dzieci w każdym wieku.

Komfortowe body dla dziecka – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Elegancka bluzka dla niemowlaka

Wygodna czapka dziecięca

Uniwersalna koszulka dla niemowlaka

Eleganckie spodnie dla noworodka

Modne body dla noworodka