Ekskluzywne body dziecięca

Najbardziej ekskluzywne body dla dzieci to te, które są wykonane ze 100% bawełny. Bawełna jest delikatna i miękka, a także bardzo wytrzymała. Jest to idealny materiał do produkcji ubranek dla dzieci, ponieważ jest bezpieczny i hypoalergiczny. Body dla dzieci wykonane z bawełny są również bardzo wygodne. Innym popularnym materiałem do produkcji body dla dzieci jest poliester. Poliester jest także bardzo wytrzymały, ale nie jest tak miękki i przyjemny w dotyku jak bawełna. Ubrania dla dzieci wykonane z poliesteru są również bardzo wygodne. Najdroższe body dla dzieci są wykonane ze 100% naturalnej wełny. Wełna jest bardzo trwałym materiałem, który jest również bardzo ciepły i miękki. Ubrania dla dzieci wykonane z wełny są idealne na zimę, ponieważ bardzo dobrze chronią przed chłodem.

Ekskluzywne body dziecięca – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Eleganckie spodenki dla niemowlaka

Eleganckie legginsy dla dziecka

Eleganckie legginsy niemowlęca

Wygodny kombinezon dla niemowlaka

Ekskluzywne spodenki dla dziecka