Ekskluzywne body dla noworodka

Ekskluzywne body dla noworodka to idealny prezent dla każdej mamy. Jest wykonane z delikatnej i miękkiej bawełny, która jest bardzo wygodna dla dziecka. Dzięki temu, że jest tak elastyczne, body można łatwo dopasować do każdej sylwetki. Ponadto, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu, body sprawia, że dziecko wygląda na bardziej stylowego.

Ekskluzywne body dla noworodka – propozycja

Body Figi

Body Figi to śliczne body handmade, wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, która jest bardzo delikatna w dotyku. Ponieważ dbamy o komfort i wygodę maluszka oraz rodziców – na ramieniu umieściliśmy zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Autorski wzór, małe słodkie figi, sprawia, że body są wyjątkowe i niepowtarzalne i mogę zapewnić, że znajdziesz taki wzór tylko w naszym sklepie.

Body Kokoski

Body zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny organicznej, bardzo delikatnej w dotyku. Na ramieniu znajduje się zapięcie, ułatwiające przekładanie ubranka przez główkę.

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla nas, co daje gwarancje niepowtarzalności.

Dodatkowym atutem jest zestawienie neutralnych kolorów, pasujących zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać (polecamy wybór większego rozmiaru dla tych body, ponieważ rozmiary wypadają nieco mniejsze niż zwykle)  – sprawdź tabelę rozmiarów.

Sprawdź także

Wygodne body dziecięca

Ekskluzywne body dla noworodka

Elegancka czapka dziecięca

Wygodny kombinezon dla noworodka

Uniwersalne spodnie dla noworodka