Ekskluzywne spodenki niemowlęca

dla dziewczynek Ekskluzywne spodenki niemowlęce dla dziewczynek to spodenki, które są szczególnie dedykowane dla dziewczynek. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo dla dziecka. Spodenki te są również wyposażone w specjalne elastyczne paski, które ułatwiają ich zakładanie i zdejmowanie. Ponadto, ekskluzywne spodenki niemowlęce dla dziewczynek są dostępne w wielu różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwo jest je dopasować do stroju dziecka.

Ekskluzywne spodenki niemowlęca – propozycja

Spodenki z tasiemką bawełnianą

Letnie spodenki dla dziecka z tasiemką bawełnianą, wykonane z miękkiej dzianiny z dodatkiem włókien konopnych. Ten rodzaj materiału charakteryzuje wytrzymałość oraz naturalność. Dzięki połączeniu z bawełną powstał piękny melanż. Spodenki idealnie sprawdzą się w cieplejsze dni, ponieważ są bardzo wygodne i w żaden sposób nie ograniczają ruchów maluszka. Dopełnieniem całości jest bawełniana tasiemka.

Szorty Carmel

Szorty Carmel to urocze, klasyczne szorty dla niemowlaka o swobodnym kroju, wykonane z miękkiej dzianiny dresowej. W pasie jest wszyta gumka, dzięki czemu spodenki są dobrze dopasowane, jednocześnie nie uciskając brzuszka Twojego maluszka. Idealnie sprawdzą się w cieplejsze dni dla dziewczynek i chłopców.

Wykonane z bardzo mięciutkiej dzianiny , dzięki czemu nigdzie nie uciskają i co najważniejsze nie drapią wrażliwej skóry Twojego maluszka.

Sprawdź także

Komfortowa bluzka dla niemowlaka

Elegancki kombinezon dla noworodka

Uniwersalna czapka dla dziecka

Ekskluzywne spodnie niemowlęca

Eleganckie spodenki dla noworodka